top of page
Logo-mama.jpg

Jestem projektantką wnętrz, dla której wykonywany zawód jest pasją. Inspiracją do tworzenia projektów jest dla mnie Warszawa i okolice. Posiadam wieloletnie doświadczenie w aranżacji i projektowaniu wnętrz. Jako doświadczony architekt wnętrz (Warszawa) posiadam wszelkie certyfikaty międzynarodowe. Ukończyłam szkołę Projektowania Wnętrz w stopniu zaawansowanym co dało mi wiele, jeżeli chodzi o poznanie wszelkich tajników związanych z aranżacją wnętrz. Jednak samo ukończenie szkoły nie tworzy ze mnie jeszcze dobrego architekta. Dopiero lata praktyki i doświadczenia zdobytego podczas zleceń sprawiło, że jestem perfekcjonistką w tym, co robię.

Jako architekt wnętrz nie poprzestaję na tym co już umiem, lecz cały czas rozwijam swoje umiejętności i wiedzę z zakresu projektowania wnętrz. Zawsze staram się przed każdym wykonaniem zlecenia poznać mojego klienta, pod względem jego wymagań i oczekiwań względem danego projektu. Następnie przygotowuję wizualizację projektu a dopiero po akceptacji przez zleceniodawcę zabieram się do pracy. Moje propozycje są unikatowe i oryginalne ale zawsze dostosowane do inwestora. Owe projekty cechuje funkcjonalność, ergonomia, a przede wszystkim estetyka wykonania. Ważne są również dla mnie możliwości finansowe klientów.

Jestem dyspozycyjna i potrafię dostosować się do potrzeb osób, które się do mnie zgłaszają. Jako architekt wnętrz posiadam świeże spojrzenie i pomysły na dane zlecenie. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz. a także aranżacją nie tylko mieszkań, ale również lokali użytkowych i biurowych. Z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły prowadzę każdy projekt od początku do końca tak, aby klient był zadowolony z oferowanych przeze mnie usług. A także dzięki temu klienci otrzymują ode mnie fachową i kompleksową obsługę inwestycji. Wszystkie pomieszczenia zaprojektowane przeze mnie posiada swoją duszę. Zawsze również dbam o zachowanie proporcji i harmonii, a także o każdy detal znajdujący się w pomieszczeniu.

 

Zapraszam na spotkanie.
Ewelina Kozłowska, projektant wnętrz

O mnie

Kontakt

Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji o usługach i terminach. Umów się na wstępne spotkanie. Dojeżdżam na terenie Warszawy i okolic.

Ewelina Kozłowska

harmonijnewnetrze.pl@gmail.com

Tel: 512 830 141

bottom of page